  • Mfr # DSH-020-ZD
  • Zoro # G9135266
/ea
Key Features
Type
External
Fits Shaft Diameter
20 mm
Fits Groove Diameter
19.0mm
Material
Steel
Finish
Zinc Yellow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DSH-020-ZD
Country of Origin
United States
Dimensions
Fits Shaft Diameter
20 mm
Fits Groove Diameter
19.0mm
Thickness
1.20 mm
Free Inside Diameter
18.5mm