  • Mfr # G37-EEW-PMA-3UNN
  • Zoro # G312319262
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Height
27 in
Overall Length
37 in
Overall Width
17 in
Color
Green
Load Capacity
800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
G37-EEW-PMA-3UNN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
27 in
Overall Length
37 in
Overall Width
17 in
Caster Wheel Dia.
3 in