  • Mfr # G85-PXX-FOA-5UNN
  • Zoro # G612320906
Overall Height
32 in
Overall Length
85 in
Overall Width
24 in
Color
Purple
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
G85-PXX-FOA-5UNN
Overall Height
32 in
Overall Length
85 in
Overall Width
24 in
Caster Wheel Dia.
5 in