  • Mfr # G85-VXX-FOA-5UNN
  • Zoro # G512320914
/ea
See details
Key Features
Overall Height
32 in
Overall Length
85 in
Overall Width
24 in
Color
Navy Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
G85-VXX-FOA-5UNN
Overall Height
32 in
Overall Length
85 in
Overall Width
24 in
Caster Wheel Dia.
5 in