  • Mfr # G44-BBW-FWA-4UNN
  • Zoro # G912320897
/ea
Key Features
Overall Height
31 in
Overall Length
44 in
Overall Width
23 in
Color
Blue
Load Capacity
800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
G44-BBW-FWA-4UNN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
31 in
Overall Length
44 in
Overall Width
23 in
Caster Wheel Dia.
4 in