Mfr # G55-TNX-C3C-1VN
Zoro # G512320846
/eaKey Features
Lockable
No
Overall Width
19 in
Features
Constructed with Additional Strength and Support Making it Ideal for many Environments
Overall Height
47 in
Caster Material
Polyurethane
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
G55-TNX-C3C-1VN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
19 in
Overall Height
47 in
Overall Depth
55 in
Caster Diameter
8 in