  • Mfr # 39-P006-062
  • Zoro # G4278514
/ea
Key Features
Rubber Thickness
0.062 in
Rubber Width
2 in
Rubber Length
36 in
Rubber Material
Buna-N
Rubber Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
39-P006-062
Country of Origin
China
Dimensions
Rubber Thickness
0.062 in
Rubber Width
2 in
Rubber Length
36 in
Details
Item
Rubber Sheet
Rubber Material
Buna-N
Rubber Color
Black
Durometer
60 A