  • Mfr # 03-R273-36-BK-09
  • Zoro # G112090385
/ea
Free Shipping & Returns
Length
108 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
03-R273-36-BK-09
Size
3 ft x 9 ft
Length
108 in
Width
36 in
Thickness
0.14 in
Details
Color
Black
  • •Made from 3.5mm thick thermoplastic rubber to absorb harmful movements and protect delicate base-floors