  • Mfr # 30-P70-125
  • Zoro # G3198852
/ea
Key Features
Rubber Thickness
0.125 in
Rubber Width
12 in
Rubber Length
12 in
Rubber Material
Neoprene
Rubber Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
30-P70-125
Country of Origin
China
Dimensions
Rubber Thickness
0.125 in
Rubber Width
12 in
Rubber Length
12 in
Details
Item
Rubber Sheet
Rubber Material
Neoprene
Rubber Color
Black
Durometer
70 A