  • Zoro # G3193758
/ea
Key Features
Rubber Thickness
0.375 in
Rubber Material
Neoprene
Rubber Color
Black
Durometer
70 A
Finish
Smooth
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G3193758
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Rubber Thickness
0.375 in
Rubber Width
6 in
Rubber Length
36 in
Details
Item
Rubber Sheet
Rubber Material
Neoprene
Rubber Color
Black
Durometer
70 A