  • Mfr # 30-S50-250
  • Zoro # G3206078
/ea
Key Features
Rubber Thickness
0.25 in
Rubber Material
Neoprene
Rubber Color
Black
Durometer
50 A
Finish
Smooth
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
30-S50-250
Country of Origin
China
Dimensions
Rubber Thickness
0.25 in
Rubber Width
6 in
Rubber Length
6 in
Details
Item
Rubber Sheet
Rubber Material
Neoprene
Rubber Color
Black
Durometer
50 A