  • Mfr # 10-104-034-GREY-6pk
  • Zoro # G016278599
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Rubber
Thickness
0.197 in
Length
48 in
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
10-104-034-GREY-6pk
Country of Origin
China
Dimensions
Thickness
0.197 in
Length
48 in
Width
10 in