  • Mfr # RCP9W25LGYCT
  • Zoro # G401827173
Free Shipping & Returns
Key Features
Trash Container Capacity
15.88 gal
Container Shape
Rectangle
Color
Light Gray
Height
25 in
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RCP9W25LGYCT
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
25 in
Width
11 in
Depth
23.13 in