  • Zoro # G210670458
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AMH6634C
Zoro #
G210670458
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Dimensions
25 in X 10.6 in X 30.1 in
Drawer/Shelf Dimensions
Left: 10.14 in X 8.58 in X 9.61 in Right: 10.14 in X 8.58 in X 14.04 in