  • Mfr # MNDSHA72LDC
  • Zoro # G6417189
/ea
See details
Key Features
Type
Adjustable Desk
Overall Width
72 in
Overall Depth
36 in
Overall Height
49.3 in
Material
Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MNDSHA72LDC
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
72 in
Overall Depth
36 in
Overall Height
49.3 in
Top Thickness
1 in
Details
Type
Adjustable Desk
Item
Medina Height-Adjustable 72" Straight De