  • Mfr # SCE-36EL2412LPPL
  • Zoro # G311153355
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Width
24 in
Nominal Height
36 in
Nominal Depth
12 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 12, 13
Enclosure Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-36EL2412LPPL
Nominal Width
24 in
Nominal Height
36 in
Nominal Depth
12 in