  • Mfr # SCE-48EL3612SSLP
  • Zoro # G511155593
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
36 in
Nominal Height
48 in
Nominal Depth
12 in
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-48EL3612SSLP
Nominal Width
36 in
Nominal Height
48 in
Nominal Depth
12 in