  • Mfr # SCE-41VR2412
  • Zoro # G311154253
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
24 in
Nominal Height
41 in
Nominal Depth
12 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R
Enclosure Material
Galvanized Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-41VR2412
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Width
24 in
Nominal Height
41 in
Nominal Depth
12 in