  • Mfr # SCE-48XEL3712SSLP
  • Zoro # G511157887
Nominal Width
37.38 in
Nominal Height
48 in
Nominal Depth
12 in
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-48XEL3712SSLP
Nominal Width
37.38 in
Nominal Height
48 in
Nominal Depth
12 in