  • Mfr # SCE-60XEL6118SSLP
  • Zoro # G511155302
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
61 in
Nominal Height
60 in
Nominal Depth
18 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-60XEL6118SSLP
Nominal Width
61 in
Nominal Height
60 in
Nominal Depth
18 in