  • Mfr # SCE-30EL4210SSWFLP
  • Zoro # G811155248
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Width
42 in
Nominal Height
30 in
Nominal Depth
10 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-30EL4210SSWFLP
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Width
42 in
Nominal Height
30 in
Nominal Depth
10 in