  • Mfr # SCE-30EL4810SSWFLP
  • Zoro # G011155185
Nominal Width
48 in
Nominal Height
30 in
Nominal Depth
10 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-30EL4810SSWFLP
Nominal Width
48 in
Nominal Height
30 in
Nominal Depth
10 in