  • Mfr # SCE-60EL2418FS
  • Zoro # G911156374
CAD Available
/ea
Key Features
CAD Drawing
Nominal Width
24 in
Nominal Height
60 in
Nominal Depth
18 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 12, 13
Enclosure Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-60EL2418FS
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Width
24 in
Nominal Height
60 in
Nominal Depth
18 in