  • Mfr # SCE-72EL3624SSFS
  • Zoro # G311155601
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
36 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
24 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-72EL3624SSFS
Nominal Width
36 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
24 in