  • Mfr # SCE-72EL2430FSDA
  • Zoro # G311154642
Nominal Width
24 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
30 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 12, 13
Enclosure Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-72EL2430FSDA
Nominal Width
24 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
30 in