  • Mfr # SCE-90EL2420FS
  • Zoro # G711154372
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
24 in
Nominal Height
90 in
Nominal Depth
20 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 12, 13
Enclosure Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-90EL2420FS
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Width
24 in
Nominal Height
90 in
Nominal Depth
20 in