  • Mfr # SCE-90EL4820SS6FSD
  • Zoro # G211154209
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
48 in
Nominal Height
90 in
Nominal Depth
20 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 3R, 4, 4X, 12, 13
Enclosure Material
316 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-90EL4820SS6FSD
Dimensions
Nominal Width
48 in
Nominal Height
90 in
Nominal Depth
20 in