  • Mfr # SCE-24H2008SSLP
  • Zoro # G511153346
Nominal Width
20 in
Nominal Height
24 in
Nominal Depth
8 in
NEMA Enclosure Rating
NEMA 4X
Enclosure Material
304 Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-24H2008SSLP
Nominal Width
20 in
Nominal Height
24 in
Nominal Depth
8 in