  • Mfr # SCE-DF24EL20LP
  • Zoro # G711156215
Key Features
For Use With
Wall Mount Enclosures with SCE concealed hinges
Dimension
20 in. H x 16.63 in. W x 0.83 in. L
Height
20 in
Width
16.63 in
Type
Dead Front (Wall Mount)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-DF24EL20LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Dimension
Height
20 in
Width
16.63 in
Length
0.83 in
Depth
0.83"