  • Mfr # SCE-19ELJEXPP
  • Zoro # G911164768
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Dimension
19 in. H x 13 in. W x 2.45 in. L
Height
19 in
Width
13 in
Material
Steel
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-19ELJEXPP
Country of Origin
United States
Dimensions
Dimension
Height
19 in
Width
13 in
Depth
2.45"
Length
2.45 in