  • Mfr # SCE-90SMP14
  • Zoro # G111155443
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
14 in
Nominal Height
78 in
Nominal Depth
0.88 in
Finish
Powder Coated
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-90SMP14
Dimensions
Nominal Width
14 in
Nominal Height
78 in
Nominal Depth
0.88 in
Width
14 in