  • Mfr # PLANUM10DP-WSNP-84
  • Zoro # G701219340
/ea
Key Features
Door Type
Slab
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PLANUM10DP-WSNP-84
Size
24" x 84"
Details
Door Type
Slab
Color
Gray
Item
Interior Door
Description
Finish - eco-veneer CIPLEX (Italy).
Door has a solid core (pine wood). Thickness of the door - 1 3/5"
Doors are not pre-drilled for the hardware.
Set includes: - 2 slabs; - casings (2.95” wide); - pocket frames; - track; - hangers; - door guides; - bumpers; -pulls; - mounting screws;