  • Mfr # WD202-409NN-EX1-2
  • Zoro # G116525869
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Printer Series
WS4
Print Speed
6 in/sec
Printer Connectivity
WiFi, RS232, USB
Print Technology
Direct Thermal
Dispensing Style
Tear Off
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WD202-409NN-EX1-2
Country of Origin
China
Dimensions
For Core Dia.
1 in
Max. Print Width
4.09 in
Details
Printer Series
WS4
Print Speed
6 in/sec