  • Zoro # G114921953
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Black
Overall Height
3.54 in
Overall Width
4.92 in
Overall Depth
4.92 in
Material
Marine Grade plastic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SC-CW-12F
Zoro #
G114921953
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
3.54 in
Overall Width
4.92 in
Overall Depth
4.92 in
Length
3.54 in
Details
Color
Black
Material
Marine Grade plastic
For Use With
Wireless Phone Charger
Description
  • 10W Fast Charging