  • Mfr # IR17X20X30,5-XL
  • Zoro # G312502756
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
IR17X20X30,5-XL
Country of Origin
Slovakia
Description
Needle Bearing Inner Ring; 17MM Bore; 20MM Outside Diameter; 30.5MM Width; No Self Aligning; No Separable; No Relubricatable