  • Mfr # IR45X50X35-XL
  • Zoro # G412502786
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
IR45X50X35-XL
Country of Origin
Slovakia
Description
Needle Bearing Inner Ring; 45MM Bore; 50MM Outside Diameter; 35MM Width; No Self Aligning; No Separable; No Relubricatable