  • Mfr # SL-915-BW-18X24
  • Zoro # G021897679
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Standards
NTEP
Overall Width
18 in
Includes
SL-7510 Indicator, AC Adapter, Backrail and Wheels
Accuracy
± 0.1 lb
Power Source
Rechargable Battery
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL-915-BW-18X24
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Length
24 in
Overall Height
10 in