  • Mfr # SL-925-LED-40K
  • Zoro # G921897595
/ea
See details
Key Features
Color
Red
Overall Length
15.75 in
Overall Width
10 in
Capacity
40,000 lb
Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL-925-LED-40K
Overall Length
15.75 in
Overall Width
10 in
Overall Height
40 in