  • Mfr # SL-312-TM-20K
  • Zoro # G121897623
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Includes
SL-7510-SS-C Indicator
Color
Grey
Overall Length
4.12 in
Housing Material
Steel
Overall Height
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL-312-TM-20K
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
4.12 in
Overall Height
20 in
Overall Width
5 in