  • Mfr # SL-928-17X28-6
  • Zoro # G521897643
See details
Key Features
Scale Display
LCD
Color
Yellow
Capacity
150,000 lb
Overall Height
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL-928-17X28-6
Overall Height
6 in
Overall Width
17 in
Overall Length
28 in