  • Mfr # 5SV6316-7KP16
  • Zoro # G815959323
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
5SV6316-7KP16
Country of Origin
Germany
Description
AFDD-RCBO-combination 230V, 30mA, Type A 6kA, 1+N, C, 16A compact 1MW pigtail