  • Mfr # 3RH2140-2AK60
  • Zoro # G615281563
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
3RH2140-2AK60
Country of Origin
Germany
Description
contactor relay, 4 NO, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, spring-loaded terminal, frame size S00