  • Mfr # 3RH2140-2AP60
  • Zoro # G715281609
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
3RH2140-2AP60
Country of Origin
Germany
Description
contactor relay, 4 NO, 220 V AC, 50 Hz / 240 V, 60 Hz, spring-loaded terminal, frame size S00