  • Zoro # G815864009
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
5SY7405-7
Zoro #
G815864009
UPC #
Country of Origin
Germany
Details
Item
Miniature Circuit Breaker
Description
Miniature circuit breaker 400 V 15kA, 4-pole, C, 0.5A, D=70 mm