  • Mfr # 5SU1324-7FR10
  • Zoro # G116097137
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5SU1324-7FR10
Description
RCBO, 10 kA, 2P Type A, 30 mA, C-Char, In: 10A Un: 230V super-resistant