  • Mfr # 5SU1354-4KK25
  • Zoro # G916097115
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5SU1354-4KK25
Description
RCBO, 10 kA, 1P+N, type F, super-resistant K, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V