  • Mfr # 5SU1454-1KK25
  • Zoro # G016096766
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
5SU1454-1KK25
Country of Origin
Germany
Description
RCBO, 10 kA, 1P+N, Type AC, 100 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V