  • Mfr # 5SU1654-1KK32
  • Zoro # G216096931
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5SU1654-1KK32
Description
RCBO, 10 kA, 1P+N, Type AC, 300 mA, C-Char, In: 32 A, Un AC: 230 V