  • Mfr # 5SU1323-1BB16
  • Zoro # G016097145
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
5SU1323-1BB16
Country of Origin
Germany
Description
RCBO, 4.5 kA, 2-pole, type AC, 30 mA, C char, In: 16 A, Un AC: 400 V, residential line, use of these devices is not permitted in all countries. Observe national installation regulations!