  • Mfr # 5SU1353-1KK32
  • Zoro # G116096864
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5SU1353-1KK32
Description
RCBO, 4.5 kA, 1-pole+N, type AC, 30 mA, C char, In: 32 A, Un AC: 230 V, use of these devices is not permitted in all countries. Observe national installation regulations!